Wyjazd do Wrocławia do Teatru Polskiego na przedstawienie pt.
autor: admindata: 29.05.2017

Dnia 25.05.2017r uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Brzegu im .Orląt Lwowskich uczestniczyli w wyjeździe do Wrocławia do Teatru Polskiego na przedstawienie pt.”Romeo i Julia „ . Spektakl miał formę musicalu. Aktorzy , którzy podjęli się trudnej próby pokazania nieszczęśliwej miłości kochanków , poradzili sobie znakomicie.. Twórcy  tego scenicznego przedsięwzięcia w nowoczesny sposób podjęli  się próby trafienia do widzów z tematami od zawsze nurtującymi i nieuniknionymi : bezsensowna i wyniszczająca walka , ludzki upór wprowadzający chaos i zagubienie , czy wreszcie miłość , dająca niezwykłą siłę i determinację do działania .Z nowym spojrzeniem na świat wróciliśmy do domu.
                                                                                                          Aleksandra Birecka IIc