Gimnazjada 2009
autor: admin
Zgodnie  ze  szkolną tradycją, zanim pierwszoklasista otrzyma dumne miano  gimnazjalisty, musi najpierw sprostać kilku próbom, zadaniom, które w formie zabaw i różnych konkurencji są organizowane  w  ramach  GIMNAZJADY.
          Tegoroczna  gimnazjada  miała charakter  TURNIEJU  HUMANISTYCZNEGO. Wszystkie  klasy  pierwsze  stanęły  ze sobą w szranki, walcząc o zaszczytny laur zwycięzcy i apetyczne trofeum, bowiem główną nagrodą było wspólne wyjście całej klasy na pizzę  do Restauracji „Brzeska”. Pierwsze miejsce zdobyła klasa I b. Zwycięska drużyna otrzymała „pendrive’y” ,pozostałe drużyny również otrzymały pamiątkowe nagrody a każda z klas dostała worek słodyczy. Jednak patrząc na zaangażowanie i uśmiechnięte twarze uczestników  turnieju  oraz kibicujących im kolegów trudno było odnieść  wrażenie , że rywalizacja jest tu najważniejsza. Wszyscy doskonale wspólnie się bawili w przyjaznej atmosferze. Drużyny  wykazały się dużą pomysłowością i wiedzą polonistyczną.Z kreatywnym polotem poradziły sobie z niełatwymi zadaniami, takimi jak: tworzenie hasła reklamowego, rysowanie portretu wychowawcy czy układanie puzzli.
        Każda klasa miała za zadanie przygotować inscenizację bajki Brzechwy. Scenki dostarczyły widzom wiele radości , gdyż były pełne humoru a  aktorzy wykazali się prawdziwym talentem scenicznym.
        Cała impreza odbyła się w pogodnym, wesołym nastroju. Swymi tanecznymi występami gimnazjadę uatrakcyjniły  uczennice klas pierwszych: Klaudia Bernacka i Weronika Murgrabia. Dziewczęta zaprezentowały się w układzie hip-hopowym. Takich tancerzy może nam pozazdrościć nawet program „You can dance”!
         Drugą częścią gimnazjady była dyskoteka w lokalu „Ibiza”. Świeżo upieczeni gimnazjaliści bawili się wspólnie do 20.00. Humory wszystkim dopisywały do samego końca. To był szczególny dzień !
                                                                                         
Anna  Nakonieczna
 
komunikat komunikat
Uległa zmianie aktualna strona internetowa szkoły
zobacz też »
Interklasa Gazeta.pl Komputer świat Tlen.pl OKE Wrocław Brzeg.pl Herb
brzeskie szkoły:
PSP nr 1 PSP nr 3 PSP nr 5 PG nr 1 ZS nr 1 ZSS ZSB ZSE ZSZ nr 1 LO nr 1 LO nr 2