Gimnazjada 2011
autor: adminzobacz filmy (6)
„ W sportowym duchu”

    W dniu 5 października 2011 roku odbyła się naszej szkole gimnazjada, w której udział wzięli wszyscy uczniowie klas pierwszych. Jej organizatorami byli wychowawcy klas, natomiast Panie: Anna Łabudek i Marta Oczko czuwały nad tym, aby cała impreza odbywała się w duchu fair play. One też wraz z Panią dyrektor Katarzyną Grochowską oraz Panią wicedyrektor Jolantą Kopij zasiadały w jury konkursowym.
    W tym roku gimnazjada miała charakter rozgrywek sportowych; uczniowie zmagali się ze sobą w następujących konkurencjach: kręgle, sztafeta, rzut ringiem , przeciąganie skakanki na czas oraz przeciąganie liny. I właśnie ta ostatnia konkurencja zgromadziła największą ilość kibiców, którzy żywo dopingowali swoich faworytów.
    Ostatecznie najlepsza okazała się klasa I d (wych. Pani Elżbieta Mieczkowska), II miejsce zajęła klasa Pani Agnieszki Suskiej- I c, natomiast na III pozycji uplasowali się wychowankowie Pani Agaty Hojeńskiej – klasa I e.
    Po sportowych zmaganiach uczniowie mogli posilić się pieczonymi na grillu kiełbaskami, które zakupiliśmy dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.
    Cała impreza przebiegała w świetnej atmosferze; między klasami można było wyczuć ducha walki i rywalizacji fair play, co udzielało się również wychowawcom. Oni także żywo dopingowali swoich wychowanków. Humory dopisywały wszystkim uczestnikom do końca imprezy.
                                  

 Uczniowie klas I
komunikat komunikat
Uległa zmianie aktualna strona internetowa szkoły
zobacz też »
Interklasa Gazeta.pl Komputer świat Tlen.pl OKE Wrocław Brzeg.pl Herb
brzeskie szkoły:
PSP nr 1 PSP nr 3 PSP nr 5 PG nr 1 ZS nr 1 ZSS ZSB ZSE ZSZ nr 1 LO nr 1 LO nr 2