poniedziałek
mgr K. Grochowska
SKS piłka ręczna 15.30-17.00-p. Grochowska
15:30-17:00
mgr Wacławik
Orientacja zawodowa p.Wacławik - sala 32
6 lekcja
mgr J.Pekar
J. niemiecki- p. Pekar sala 41
8 lekcja
mgr A. Szcześnik
Zajęcia rozwijające uzdolnienia- p. Szcześnik
7 lekcja
mgr J. Kopij
Matematyka - uczeń zdolny p.Kopij- sala 36
7 lekcja
mgr A. Suska
J. polski-p. Suska- uczeń zdolny –sala 11
7 lekcja
mgr A Tomków
Historia- uczeń zdolny p.Tomków -sala 40
7 lekcja
mgr A. Dankowska –Maciocha
Matematyka - sala 36
7 lekcja
mgr Z. Wiśniewska
Biologia- p.Wiśniewska -
7 lekcja
mgr S. Frańczuk
Zajęcia wyrównawcze z techniki i informatyki sala 27 i 33
8,9 lekcja
wtorek
mgrB. Zajączkowska
Geografia-p.Zajączkowska-sala38
7 lekcja
mgr N. Sosnowska
J.polski- sala 10- uczeń zdolny p.Sosnowska
7 lekcja
mgr J. Stawicka
Matematyka - p.Stawicka- sala 37
7 lekcja
mgr A. Suska
J. polski-p. Suska- zajęcia wyrównawcze –sala 11
7 lekcja
mgr M. Kuleba
J.polski- zajęcia wyrównawcze p.Kuleba- sala 13
7 lekcja
mgr B.Dacyszyn
Matematyka- sala 35- zajęcia wyrównawcze-p.Dacyszyn
7 lekcja
mgr M. Wróblewska
J.angielski- sala 34 uczeń zdolny p.Wróblewska
7 lekcja
mgrA. Kramarczyk
J.angielski zajęcia wyrównawcze-sala 41- Kramarczyk
7 lekcja
mgr N. Sosnowska
J.polski- sala 10- zajęcia wyrównawcze p.Sosnowska
8 lekcja
mgr B.Dacyszyn
Matematyka- sala 35- zajęcia wyrównawcze-p.Dacyszyn
8 lekcja
mgr K.Grochowska
SKS piłka ręczna 15.30-17.00-p. Grochowska
15.30-17.00
środa
mgr N. Hojeńska
J. niemiecki - p.N.Hojeńska sala 42
7 lekcja
mgr M. Oczko
SKS – p. Oczko
7 lekcja
mgr A. Hojeńska
J.angielski- sala 14- zajęcia wyrównawcze- p.A. Hojeńska
8 lekcja
mgr N. Hojeńska
J. niemiecki – uczeń zdolny -p.N.Hojeńska sala 42
8 lekcja
mgr A Tomków
Historia- p.Tomków zajęcia wyrównawcze-sala 40
8 lekcja
mgr A. Łabudek
Tańce – p. Łabudek- co 2 tygodnie
8 lekcja
mgr Z. Wiśniewska
Biologia- p.Wiśniewska -sala 27
8 lekcja
mgr B. Laszuk
Fizyka- sala 27- p.Laszuk
8 lekcja
mgr B. Laszuk
Fizyka- sala 27- p.Laszuk- zajęcia wyrównawcze
9 lekcja
czwartek
mgr A. Łabudek
SKS p. Łabudek
1-2 lekcja
mgr B. Kowalski
SKS w PSP 3 p. Kowalski
1-2 lekcja
mgr E. Mieczkowska
Chemia- zajęcia wyrównawcze p.Mieczkowska- sala 26
7 lekcja
mgr M. Wróblewska
J.angielski zajęcia wyrównawcze p.Wróblewska sala 34
7 lekcja
mgr J. Stawicka
Matematyka - p.Stawicka- sala 37
8 lekcja
mgr M. Suflita
p.Suflita kółko Strzeleckie- sala 39
8 lekcja
mgr P.Ciszewski
SKS - p. Ciszewski
8 lekcja
mgr J. Kopij
Matematyka zajęcia wyrównawcze p.Kopij- sala 14
8 lekcja
mgr B. zajączkowska
Geografia-p.Zajączkowska-sala38
8 lekcja
mgr M. Oczko
SKS – p. Oczko
8 lekcja
mgr E. Mieczkowska
Chemia p. Mieczkowska - sala 26 uczeń zdolny
8 lekcja
mgrA. Kramarczyk
J.angielski zajęcia wyrównawcze-sala 41- Kramarczyk
8 lekcja
mgr P.Ciszewski
SKS - p. Ciszewski
9 lekcja
piątek
mgr S. Łuczak
Kółko czytelnicze- p. Łuczak- biblioteka
7 lekcja
mgr W. Pełech
Zajęcia artystyczne- p.Pełech sala 12
8 lekcja
mgr A. Staśkiewicz
Religia- p. Staśkiewicz- sala 36
8 lekcja
mgr M. Michalak
SKS – piłka siatkowa – p. Michalak
8 lekcja
mgr M. Michalak
SKS – piłka siatkowa – p. Michalak
9 lekcja

zobacz też »
Interklasa Gazeta.pl Komputer świat Tlen.pl OKE Wrocław Brzeg.pl Herb
brzeskie szkoły:
PSP nr 1 PSP nr 3 PSP nr 5 PG nr 1 ZS nr 1 ZSS ZSB ZSE ZSZ nr 1 LO nr 1 LO nr 2