wybierz interesujący cię rocznik:
Nazwa konkursuMiejsceUczestnicyOpiekun
Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego Szkół Gimnazjalnych w szachach drużynowychIWiktoria Sowa, Mikołaj Piróg, Julia Iwanicka, Michał KogutMarta Oczko
Wojewódzkie Eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu KrasomówczegoIWiktoria Sowa kl. IIcNatalia Sosnowska
Wojewódzkie Eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu KrasomówczegowyróżnienieMarcin Pachurka- kl. IIdMarzena Kuleba
XIII WOJEWÓDZKI KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ I RELIGIJNEJ „FIDES et PATRIA ‘’ im. ks. ppłk. Zbigniewa StefaniakaIIIMikołaj Wdowiuk kl. II dMarzena Kuleba
Zamkowy Turniej PoetyckiwyróżnienieMaja Spławińska klasa 1bAgnieszka Suska
Rejonowa Olimpiada „Zdrowy styl życia”- PCKIIKarolina Wolan mgr Zofia Wiśniewska
Wojewódzki Konkurs Biologiczny - etap miejsko-gminny IIIMikołaj Piróg mgr Zofia Wiśniewska
Wojewódzki Konkurs Fizyczny - etap miejsko-gminnyIIIMikołaj Pirógmgr Barbara Laszuk
Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap miejsko-gminny IMichał Jaroszmgr Barbara Dacyszyn
Wojewódzki Konkurs Chemiczny - etap miejsko-gminny IIMichał Jaroszmgr Elżbieta Mieczkowska
Wojewódzki Konkurs „Sam nie palę i innym odradzam” IDaria Warchał mgr Anna Szcześnik
Wojewódzki Konkurs „Sam nie palę i innym odradzam” IIKarolina Rosak mgr Anna Szcześnik
„Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie” etap powiatowyIDawid Kawałko mgr Jolanta Kopij
„Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie” etap powiatowyIIKlaudia Waliduda mgr Jolanta Kopij
wyróżnienie w konkursie literackim „ Smoki, księżniczki i tablety”- Daria Warchał mgr Natalia Sosnowska
Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy etap wojewódzkiIWiktoria Sowa mgr Natalia Sosnowska
Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy etap ogólnopolskiXIWiktoria Sowa mgr Natalia Sosnowska
wyróżnienie w Konkursie Poezji Lwowskiej i Kresowej im. M. Hemara Anna Twaróg mgr Natalia Sosnowska
Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy etap wojewódzkiwyróżnienieMarcin Pachurka mgr Marzena Kuleba
Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej i ReligijnejIIIMikołaj Wdowiuk mgr Marzena Kuleba
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny - etap miejsko-gminny IIIKlaudia Mendel mgr Agnieszka Suska
wyróżnienie w Zamkowym Turnieju Poetyckim Maja Spławińska mgr Agnieszka Suska
Konkursie Poezji Lwowskiej IIWiktoria Marszałek mgr Agnieszka Suska
eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoIKonrad Jurkiewicz, Dominika Zwierzyńska, Klaudiusz WaligórskiSylwester Frańczuk
Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoIIKonrad Jurkiewicz, Dominika Zwierzyńska, Klaudiusz WaligórskiSylwester Frańczuk

zobacz też »
Interklasa Gazeta.pl Komputer świat Tlen.pl OKE Wrocław Brzeg.pl Herb
brzeskie szkoły:
PSP nr 1 PSP nr 3 PSP nr 5 PG nr 1 ZS nr 1 ZSS ZSB ZSE ZSZ nr 1 LO nr 1 LO nr 2