Co zrobiliśmy?
Sprawozdanie z działalności
Samorządu Szkolnego w Publicznym Gimnazjum nr 3
2010/2011

1.     Na początku roku szkolnego 2010/2011 zostały zorganizowane wybory do Samorządu Uczniowskiego. Spośród wielu kandydatów, uczniowie klas II musieli wybrać ich zdaniem najlepszego. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że przewodniczącym został Piotr Pączek, zastępcami Iza Koza i Igor Wolf, sekretarzem Natalia Stefańska i Aleksandra Łopuszańska.

2.     Tuż przed świętami zorganizowany został coroczny konkurs „Najładniejszy wystrój klasy”.  Wszystkie klasy musiały tak przystroić swój gabinet, aby spodobał się on komisji, w składzie której znalazły się też osoby z samorządu.  W tym roku wygrał gabinet geograficzny - nr 38, który należy do pani Beaty Zajączkowskiej oraz do jej klasy.

3.     12 lutego, w piątek, w naszej szkole zostały zorganizowane walentynki. Uczniowie do specjalnego pudła zbierali tajne przesyłki, które później roznoszono po całej szkole. Ta akcja organizowana jest w naszej szkole już od wielu lat.

 

4.     W tym roku została również zorganizowana dyskoteka szkolna. Zabawa przebiegła zgodnie z planem, wszyscy zachowywali się dobrze  i nawet nauczyciele potrafili odnaleźć się w klimacie klubu „Ibiza”

 

5.     21 marca, z okazji dnia Wiosny został zorganizowany „Przegląd Kabaretów Klasowych” czyli mnóstwo śmiechu i zabawy. Co najważniejsze w tym dniu nie było zajęć, więc wszyscy uczniowie mogli uczestniczyć w apelu.

 

6.     Samorząd organizował comiesięczne spotkania, aby wspólnie porozmawiać na temat szkoły.

komunikat komunikat
Uległa zmianie aktualna strona internetowa szkoły
zobacz też »
Interklasa Gazeta.pl Komputer świat Tlen.pl OKE Wrocław Brzeg.pl Herb
brzeskie szkoły:
PSP nr 1 PSP nr 3 PSP nr 5 PG nr 1 ZS nr 1 ZSS ZSB ZSE ZSZ nr 1 LO nr 1 LO nr 2